رسوخ اینترنت در زندگی امروزی بشر شیوه‌های زندگی او را متحول کرده است. نسل جدید که بیش از پیش خود را با اینترنت درگیر کرده شیوه خرید خود را نیز تغییر داده است تا راحتتر با روحیات و نیازهای رو به رشدش هماهنگ باشد. دیگر آن منفعتی که خرید اینترنتی با خود به همراه می‌آورد بر کسی پوشیده نیست و در ظاهر با زندگی مدرن امروزی بیشتر منطبق به نظر می‌آید. آنچه ما را به ابزارهای هوشمند نیازمند می‌کند برآمده از هوشمندی همین بشر است که با تغییر شیوه زندگیش به او می‌گوید هوشمندانه زندگی کند.

خرید کردن یکی از همان شیوه‌های متحول شده در زندگی است که روشهای متفاوتی برای آن وجود دارد. تحقیق، بررسی، آگاهی، مقایسه و انتخاب از جمله حقوق مشتری پیش از اقدام به خرید است. از این رو افراد بیشتر در طلب خریدی با روشهای نو، همراه با لذت و نگاهی هوشمندانه است. همین دلیل است که افراد را به استفاده از اینترنت، استفاده از خدمات اینترنتی فروشگاهی و خرید اینترنتی ترغیب می‌کند. از این رو ما در مجموعه فرازسیستم سعی بر این داریم هماهنگ با نیازهای مشتری، برای رفع آنها گام برداریم.

فرازسیستم مجموعه تخصصی از لوازم کامل اصلی و جانبی کامپیوتر است. گروههای مخلتف کالاهای کامپیوتری، لپتاپ، تبلت، تجهیزات شبکه و ماشینهای اداری با تنوع در ابزار و برند در این مجموعه عرضه می‌شود. فرازسیستم پیش از این نیز سهم مهمی از بازار کامپیوتر ایران را در اختیار داشت و اکنون بر آن شده تا محصولات خود را برای همراهی با آن دسته از مشتریان که خرید آنلاین را ترجیح می‌دهند ارائه کند. ما تلاش می‌کنیم تا کاربران بتوانند پیش از خرید امکان دریافت اطلاعات کامل کالای خود را داشته، آنها را در جایگاه مقایسه با یکدیگر قرارداده و با اطمینان کامل و حق انتخاب خرید امکان بررسی کالای مورد نظرش را داشته باشد.

یکی از اهداف مهم مجموعه ما تولید محتوایی فنی، تخصصی، صحیح و دقیق برای کاربران است که بتواند نیاز آنها را پیش از خرید مرتفع کند. برای مجموعه فرازسیستم مهم است که کاربران بتوانند کالای مورد نیاز خود را درست، دقیق و با سهولت انتخاب کنند. از این رو ما با بیشترین ارزش برای کاربران، عمده تلاش خود را بر این گذاشتیم تا مشتری بتواند خریدی باکیفیت داشته باشد.

درباره فرازسیستمدر مجموعه فرازسیستم سعی بر آن داریم شرایطی را به وجود آوریم تا مشتری به ما اعتماد کرده، پس از خرید رضایت داشته و ما و مشتری هر دو در سود سهیم باشیم. تلاش می‌کنیم تصمیماتمان بر اساس دیدگاه مشتری و سهولت او در انتخاب و خرید باشد. کالاهای ارائه شده در این مجموعه از معتبرترین برندهای شناخته شده است تا با تعهد و پایندی ما بر آنچه گفته شد مشتری تبدیل به یکی از افراد خانواده فرازسیستم شود. ما مشتاق یادگیری و پذیرای تغییر در جهت مثبت برای رفع نیازهای مشتریان بوده از این رو شنوای پیشنهادات شما و استفاده از تجربیاتتان برای بهتر شدن مجموعه اینترنتی خود هستیم.

لازم به یادآوری این نکته است که مجموعه اینترنتی فرازسیستم برای ارائه بهتر خدمات به مشتریانش در سراسر ایران شروع به کار کرده است. از آنجا که در حال حاضر فرازسیستم تنها در شهر تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دارد از این رو برای استفاده مشتریان از تمامی خدمات پس از فروش چون ارجاع تعمیر یا تعویض کالا لازم است به تنها مرکز اصلی این مجموعه در پاساژ ایران مراجعه کنند.

ارائه کالا با کیفیت بالا و قیمت پایین به همراه خدمات پس از فروش در اولویت خدماتی فرازسیستم است. ما از اهمیت این امر برای مشتری آگاه بوده از این رو با استفاده از توان نیروها و ابزارهای لازم برای سهولت دسترسی مشتری از طرحها و تخفیفهای ویژه برای بیان سپاس از مشترییان وفادار و تشویق به خرید استفاده کرده‌ایم. امکان استفاده آسان از وبسایت و خدمات ارائه شده در آن از دغدغه‌های ما در فرازسیستم است و تلاشمان بر آن است باکیفیتترین و به‌روزترین خدمات وِبی را برای انتخاب، مقایسه و خرید با خدماتی که شایسته اعتماد آنهاست ارائه کنیم.

شروع کار فرازسیستم

فرازسیستم از سال 80 با مدیریت فراز کریمپور فعالیت خود را در حوزه فروش کامپیوتر، قطعات و لوازم جانبی آغاز کرده است. این مجموعه در این چند سال تمام تلاش خود را بر آن گذاشت تا نیروهای متخصص و حرفه‌ای را گردهم آورده و با استفاده از سوابق آنها نیروهای قابل برای رائه خدمات بهتر به مشتریان تربیت کند. از این رو هر کدام از افراد مجموعه ما در بخش فعالیت خود متخصص بوده و سالهاست با تجربه در این حوزه فعالیت می‌کنند.

ماموریت اصلی وبسایت فرازسیستم

پس از سالها فعالیت ما در مجموعه فرازسیستم برای سهولت خدمات به مشتری بر آن شدیم اطلاعات محصولات و خدمات خود را جمع‌آوری کرده و با محتوای خاص همراه با مشاوره تخصصی و مقایسه کالا برای بازدیدکنندگان آنها را به مشتریانی راضی تبدیل کنیم. سالهاست که فرازسیستم رضایت مشتری را در اولیت کار خود قرار داده و اکنون این تلاش را برای کاربران بیشتری در سراسر ایران گسترش داده است. ما اینجاییم که اعتبارمان اعتماد و رضایت شما باشد.

روش کار با فرازسیستم

  •   ثبت سفارش مشتری
  •   تایید هویت و سفارش مشتری از فرازسیستم
  •   تحویل کالا از فرازسیستم به مشتری

برای اطمینان و تجربه آنچه گفته شد ثبت‌نام کنید.