پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 شب 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

سامسونگ Samsung

samsung_logo

سامسونگ Samsung یک گروه چند ملیتی در کره جنوبی است که مقر آن در شهر سامونز سئول قرار دارد. این شرکت از چندین شرکت وابسته که اکثر آنها با نام تجاری سامسونگ متحد شده‌اند تشکیل شده و بزرگترین گروه کسب و کار کره‌ای محسوب می‌شود.

لی بیوگان‌چول سال 1938 سامسونگ را به عنوان یک شرکت تجاری تاسیس کرد. در طول سه دهه نخست این گروه در حوزه‌های فناوری هوافضا، نساجی، ارائه خدمات بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی فعالیت داشته است. گروه سامسونگ در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد صنعت الکترونیک و در اواسط دهه ۱۹۷۰ به صنایع کشتی‌سازی وارد شد.
پس از درگذشت موسس سامسونگ Samsung در سال ۱۹۸۷ این شرکت به گروههای مستقل سامسونگ، شینسگائه، سی‌جی و هانسول تقسیم شد. از دهه ۱۹۹۰ سامسونگ فعالیتهای خود را جهانی کرد و تمرکز اصلی آن بر صنایع الکترونیک، گوشی تلفن همراه و نیم‌رساناها قرار گرفت.

دفتر مرکزی شرکت سامسونگ در شهر سامسونگ در سئول است و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود. در سپتامبر ۲۰۱۵ نیز دفتر دیگر این شرکت شبیه به مکعب روبیک در دره سیلیکون ساخته شد که به قدرت این کمپانی افزوده است. تبدیل شدن به رهبر بازار دیجیتال جهان چشم‌انداز ترسیمی برای آینده سامسونگ Samsung است که برای تحقق آن شعار «شرکت دیجیتال» را برای خود برگزیده‌اند.