پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 شب 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

توشیبا Toshiba

Toshiba_logo

توشیبا Toshiba شرکتی چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در میناتو، توکیو، ژاپن قرار دارد.
توشیبا Toshiba سال 1939 از ترکیب دو شرکت مکانیکی و الکتریکی متولد شد. تولیدات مکانیکی و الکتریکی این دو شرکت پس از ترکیب نیز ادامه داشت با این تفاوت که الکترونیک نیز به آن افزوده شده بود. از این رو توشیبا توانست با تولید محصولات دیجیتالی، الکترونیکی و رایانه‌ای در کنار تولید لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی، مدار مجتمع و نیم رسانا خود را در فهرست شرکتهای برتر ژاپنی و جهانی قرار دهد. اکنون توشیا Toshiba رتبه پنجم بزرگترین تولیدکننده رایانه‌های شخصی و رتبه چهارم تولیدکننده نیم رسانا در جهان را از آن خود کرده است.
تجهیزات الکتریکی فناوری اطلاعات و ارتباطات، قطعات الکترونیکی، زیرساختهای شهری و صنعتی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات اداری، تجهیزات روشنایی و نورپردازی، انرژی اتمی و ارائه خدمات لجیستیکی از جمله محصولات تولیدی شرکت توشیباست.
نخستین تلفن تصویری رنگی، نخستین تلوزیون رنگی لامپ پرتوی کاتدی، نخستین دیسک نوری بایگانی اطلاعات، نخستین سیستم نویسه‌خوان نوری با قابلیت خواندن حروف چینی، نخستین دیسکهای ۰٫۸۵ اینچی در تلفن همراه آیپاد، و نخستین دی‌وی‌دی از نوآوریهای عرضه شده توشیبا Toshiba است.