پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 شب 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

اچ‌پی HP

HP_logo

شرکت هیولِت پاکارد با نام اختصاری اچ‌پی HP یک شرکت آمریکایی چند ملیتی فناوری اطلاعات است که نخست در منطقه کالیفرنیا آمریکا تأسیس شد.

این شرکت بعدتر برای خودش ده‌ها و صدها زیرمجموعه ایجاد کرد و به یکی از قطبهای بزرگ صنعت کامپیوتر در دنیا تبدیل شد. شرکت اچ‌پی HP یکی از بزرگترین شرکتهای فناوری اطلاعات است و تقریباً در تمامی کشورها فعالیت می‌کند. شرکت اچ‌پی HP در گاراژ کوچکی که دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت در آن اولین محصول خود را تولید کردند به عنوان تنها نماد شرکت و محل تولد آن در دره سیلیکون ایالت کالیفرنیا شناخته می‌شود.

شرکت اچ پی HP هنوز هم در مسیر تحولات فناوری در صنعت الکترونیک پیشگام است. پس از ادغام این شرکت با شرکت بزرگ کامپک، اچ‌پی توانست در بسیاری از حوزه‌های تولیدی و خدماتی جایگاه برتر را به دست آورد. شرکت اچ‌پی به عنوان یکی از پیشروهای ساخت و تولید چاپگرهای رنگی و سیاه و سفید بین کاربران دنیای دیجیتال شناخته شده است. تاریخ پر فراز و نشیب این شرکت برای مصرف‌کنندگان محصولاتش نشان دهنده نقش مؤثر دو نفر از موفقترین مدیران در قرن گذشته است. چاپگر، سِرور، رایانه‌های قابل حمل، تلفنهای همراه هوشمند، لوحهای رایانه (تبلت) و نرم‌افزارهای مدیریت شبکه از جمله محصولات اصلی شرکت اچ‌پی HP است.