پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر 88927646/43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

هارد اکسترنال Armor A85 پنج ترابایت

فروش رفته
تولید کننده : سیلیکون پاور Silicon Power
کد محصول : 282
برگشت به مجموعه: قطعات اصلی
هارد اکسترنال پنج ترابایت Armor A85 سیلیکون‌پاور به وسیله رابط USB 3.0 به کامپیوتر متصل شده و اطلاعات را جا به جا می‌کند.
توضیحات

این هارد پنج ترابایت سیلیکون‌پاور که از سری Amor است به خاطر مقاومتشان شهرت دارد. بدنه آلمینیومی Armor A85 سیلیکون‌پاور آن را در برابر ضربه، آب و گرد و خاک مقاوم کرده است. این هارد از سه لایه تشکیل شده که لایه نخست لرزش ناشی از ضربه را کاهش داده، لایه دوم فشار در برابر ضربه را کاهش داده و نهایت آخرین لایه که همان ظاهر آلمینیومی شکل است مقاومت ظاهری آن را مقابل ضربه تضمین می‌کند.
هارد اکسترنال پنج ترابایت Armor A85 سیلیکون‌پاور می‌تواند در عمق یک متری آب بدون هیچ آسیبی دوام بیاورد. البته نباید فراموش کرد لایه‌های مقاومتی این هارد وزن آن را کمی زیاد کرده و هنگام افتادن در آب به راحتی به عمق فرو خواهد رفت. همچنین Armor A85 پرت شدن از ارتفاع 122 سانتی‌متری و فشار 500 کیلوگرمی را نیز تحمل کند.
روی بدنه هارد اکسترنال پنج ترابایت Armor A85 سیلیکون‌پاور یک کش لاستیکی برای نگهداری کابل قرار گرفته تا حمل آن آسان شده و احتمال گم شدن کابل پایین بیاید.
سیلیکون‌پاور درون این هارد نرم‌افزار SP HDD Lock را برای رمزگذاری داده‌ها قرار داده تا دسترسی اطلاعات به راحتی برای هر کسی امکانپذیر نباشد.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.