پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

فن GF120-HAF گرین

موجود
1,900,000 ﷼
تولید کننده : گرین Green
کد محصول : 231
برگشت به مجموعه: قطعات اصلی
فن GF120-HAF گرین علاوه بر با ایجاد جریان هوای بالا نویز صوتی آن به گونه‎ای مدیریت شده است که در حداکثر سرعت چرخش نیز هیچ لرزشی ایجاد نمی‎کند.
توضیحات

فن GF120-HAF گرین نسخه‎ای متفاوت و قدرتمندتر از فن GF120-FSB است. از مهمترین تغییرات ایجاد شده در این فن گرین افزایش دو برابری سرعت چرخش فن به RPM2100 و قابلیت PWM آن نسبت به فن GF120-FSB است که موجب افزایش چشمگیر قدرت دمندگی آن می‎شود. قابلیت PWM در فن GF120-HAF به کاربر این امکان را می‎دهد تا بدون هزینه اضافی میزان دور فن سیستم متناسب با حرارت قطعات داخل کیس تنظیم شود. از این رو از این فن می‎توان در بسیاری از خنک کننده‎ها مانند رادیاتورها، خنک کننده‎های Air Cooling و بسیاری از کیس‎ها استفاده کرد.
در محل اتصال فن به دیواره کیس یا کولر 8 عدد پد لرزه‎گیر سیلیکونی وجود دارد که جلوی هر لرزش یا نویز اضافی از عملکرد فن در زوایای مختلف را می‎گیرد. تکنولوژی (Fluid Shield Bearing (FSB به کار رفته در این فن گرین باعث می‎شود نویز حرکتی الکتروموتور یا اصطکاک بین شفت و هسته کاهش و بازدهی آن افزایش پیدا کند.
فن GF120-HAF دارای هفت پره‌ با طراحی شبیه به باله کوسه برای انتقال بهتر جریان هوا است. این طراحی علاوه بر زیبایی میزان جریان هوای عبوری را افزایش داده و فشار استاتیک یا تمرکز دمش فن را نیز بهینه خواهد کرد. پره‎های این فن به راحتی از محل اتصال به هسته جدا می‎شود تا برای سرویس دوره‎ای و تمیز کردن آن نیازی به باز کردن کامل فن نباشید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.