پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 شب 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

فن GF120-FSB گرین

فروش رفته
تولید کننده : گرین Green
کد محصول : 230
برگشت به مجموعه: قطعات اصلی
با روش حمل تحویل حضوری ، 0 ﷼
رنگ
فن GF120-FSB گرین جریان هوا را بالا برده و فشار استاتیک یا تمرکز دمش فن را نیز بهینه می‎کند.
توضیحات

فن GF120-FSB گرین در طراحی هسته خود از تکنولوژی (Fluid Shield Bearing (FSB بهرمنده بوده نویز حرکتی الکتروموتور یعنی اصطکاک بین شفت و هسته را کاهش می‎دهد. همچنین به افزایش بازدهی فن و تثبیت طول عمر آن تا 100 هزار ساعت در شرایط استاندارد نیز کمک می‎کند. پره‎های این فن گرین از محل اتصال به هسته دارای قابلیت جداسازی سریع و آسان هستند تا برای سرویس دوره‎ای و تمیز کردن آن، نیازی به باز کردن کامل فن نداشته باشید. از این رو با وجود چرخش پایین فن (1100 دور در دقیقه)، حجم هوای خروجی فن تا 57 CFM و فشار پرتاب هوای آن تا 1.45 mm/H2O ارتقا پیداکرده است.
فن GF120-FSB روی انواع کیس‎های استاندارد Mid-Tower و کولرهای متناسب با این سایز قابل نصب است. در طراحی این فن گرین زائده‎هایی رو هفت پره آن قرار دارد که موجب بالا رفتن میزان جریان هوا و بهینه‎سازی آن می‎شود. علاوه بر آن 8 عدد پد لرزه‎گیر سیلیکونی در محل اتصال فن به دیواره کیس یا کولر قرار دارد که باعث می‎شود در زوایای مختلف لرزش یا نویز اضافی از عملکرد فن به وجود نیاید.
فن GF120-FSB گرین دارای کابل خروجی Flat مشکی با کانکتور 3pin است که غیر از اتصال مستقیم به مادربورد کاربرد جداگانه‎ای نیز دارد. یک عدد تبدیل 10 سانتی‎متری 3pin به 4pin Molex به همراه 4 عدد پیچ داخل بسته‎بندی آن قرار داده شده است.

نظرات

amir :
چهارشنبه, 14 فروردين 1398
سلام
من این محصول رو سفارش دادم . می خواستم بپرسم سایتتون برقرار هست یا تعطیل شده ؟
اگر تعطیل شده , من از جای دیگری خریدم رو انجام بدم .

سال نو خوبی داشته باشید .
Units in box: 1