پشتیبانی: از 9 صبح تا 9 شب 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

هارد اینترنال مشکی چهار ترابایت

موجود تخفیف دار
69,500,000 ﷼
1,390,000 ﷼
68,110,000 ﷼
کد محصول : 603
برگشت به مجموعه: هارد اینترنال
با روش حمل تیپاکس (پس کرایه) ، 0 ﷼
هارد اینترنال چهار ترابایت مشکی Black از سری هاردهای تولیدی شرکت وسترن دیجیتال است.
توضیحات

کارایی و مصرف از اولویتهای هارد اینترنال چهار ترابایت مشکی Black وسترن است. از این رو وسترن برای رسیدن به اهدافش با دو پردازنده محاسبات، دستیابی به اطلاعات را بهینه کرده است. همین امر هارد اینترنالهای سری مشکی را برای ذخیره‌سازی اطلاعات با حجم بالا و برنامه‌های نیازمند به محاسبات پردازشی چون نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای، ویرایش فیلم، عکس و انجام بازیهای جدید رایانه‌ای مناسب کرده است.
در این هارد اینترنال فناوری محرک دوگانه برای افزایش دقت مکان‌یابی اطلاعات هارد است. وسترن دیجیتال در هاردهای سری مشکی خود از حافظه کش دینامیک برای افزایش سرعت، کارایی و پردازش سریع بهره گرفته است. نهایت می‌توان گفت هاردهای سری مشکی وسترن دیجیتال سرعت بسیار بالایی داشته و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است.
یکی از موارد کارآمد هارد اینترنال چهار ترابایت مشکی Black وسترن استفاده از فناوری ردیابی پایدار Stabletrac) است که با مهار کردن محور موتور هارد در دو سر صفحات پلاتر، لرزشهای ناشی از کارکرد هارد دیسک را به حداقل رسانده و موجب پایداری بیشتر و بالا رفتن دقت هنگام خواندن و نوشتن اطلاعات می‌شود.
فناوری NoTouch هارد اینترنال چهار ترابایت مشکی Black وسترن مانع از تماس هد با صفحات ضبط کننده اطلاعات هنگام خاموش بودن هارد دیسک شده و هنگام حمل و نقل و تکان امنیت اطلاعات داخلی را تضمین می‌کند.
فناوری کنترل لرزش یا Vibration Control Technology (VCT) در هارد مشکی وسترن از صدمات احتمالی وارد شده به دلیل شرایط نامناسب هنگام اسمبل یا لرزشهای ناخواسته کیس جلوگیری می‌کند.
در هارد اینترنال مشکی وسترن برای مقابله با اِرورFile Corrupted پس از مشکلات ناگهانی از نوسان یا قطع برق از فناوری CPT استفاده شده است.
همچنین هاردهای سری مشکی از مغز متفکر Dynamic Cache Technology بهره می‌گیرد. یعنی با تخصیص Cache بین عملیات Read و Write دیتا تراکم کمتری داشته و راندمان هارد بالا می‌رود. این هارد وسترن هنگام Read یا Write حدود 9/5 وات، در حالت بیکاری 8/1 وات و در حالت استندبای 1/3 وات انرژی مصرف می‌کند. از این رو هارد برای دفع حرارت از بدنه فلزی خود به عنوان یک هیت سیک بزرگ استفاده می‌کند.
از مزیتهای هارد اینترنال سری مشکی وسترن استفاده از StableTrac Technology است که برای جلوگیری از ارتعاش روی موتور چرخاننده دیسکها کنترل هوشمند داشته و برای ردیابی دقیق دیتا روی دیسک پلترها (دیسک های فلزی داخل هارددیسک) ثبات بیشتری دارد.
هارد چهار ترابایت مشکی وسترن دیجیتال با هد 3/5 اینچی و سرعت چرخش ۷۲۰۰ دور در دقیقه برای اتصال از رابط SATA 3.0 با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه استفاده می‌کند.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.
Units in box: 1