پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 شب 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

مادربرد PRIME B250-PLUS ایسوس

فروش رفته
تولید کننده : ایسوس Asus
کد محصول : 1106
برگشت به مجموعه: مادربرد
با روش حمل تحویل حضوری ، 0 ﷼
مادربرد PRIME B250-PLUS ايسوس در خود یک لایه حفاظت سخت‌افزار شبکه LANGuard داشته و با استفاده از فناوری اتصال سیگنالها و خازنهای مقاوم در برابر EMI ارتباطی مداوم و عملکردی بهتر را ایجاد می‌کند.
توضیحات

مادربرد PRIME B250-PLUS ایسوس دارای طراحی اختصاصی مدار با رگلاتورهای داخلی ولتاژ است. این طراحی از تراشه‌ها، درگاههای اتصال و کدکهای صوتی در برابر خسارتهای ناشی از افزایش ناگهانی ولتاژ منابع تغذیه ناپایدار یا نامرغوب محافظت می‌کند.
روی برد PRIME B250-PLUS ایسوس فیوزهای قابل بازیابی وجود دارد که از آسیبهای ناشی از افزایش جریان و اتصال کوتاه جلوگیری می‌کند. فناوری اختصاصی ایسوس DIGI+ VRM به طور هوشمند بر اساس نیاز پردازنده توان را کرده، اتلاف انرژی را کاهش داده و باعث تقویت پایداری سیستم می‌شود. محافظهای ESD ایسوس می‌تواند تا +/-10 KV در برابر تخلیه هوایی و تا +/-6 KVدر برابر تخلیه تماسی از مادربرد محافظت کرده و طول عمر آن را افزایش دهد.
این مادربرد ایسوس از رم DDR4 پشتیبانی کرده تا کاربر بتواند فرکانس حافظه را تا 2400 مگاهرتز افزایش دهد. همین امر باعث شده حافظه خواندن و نوشتن آن دو برابر شده، ظرفیت آن دو برابر افزایش یافته و نهایت 20 درصد توان مصرفی آن کاهش باید.
واحد پردازش انرژی، با کاهش مصرف پردازنده تا 12 وات لذت مصرف بهینه را برای کاربر به همراه خواهد داشت. EPU به صورت خودکار میزان مصرف توان را بهینه کرده و در حالت Away بیشترین صرفه‌جویی را انجام می‌دهد. همین فناوری کمک می‌کند با خاموش کردن کنترلهای غیرضروری بیشترین کاهش مصرف انرژی دستگاه را موجب شده و در کنار آن توان کارت گرافیک هنگامی که از سیستم استفاده نمی‌شود را کاهش می‌دهد.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.