پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 شب 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

مادربرد H81M-C ایسوس

فروش رفته
تولید کننده : ایسوس Asus
کد محصول : 1100
برگشت به مجموعه: مادربرد
با روش حمل تحویل حضوری ، 0 ﷼
مادربرد H81M-C ایسوس برای دست یافتن به حداکثر بهره‌وری روزانه به بایوس جدید و کنترلهای مخصوص فن مجهز شده است.
توضیحات

بایوس UEFI در مادربرد H81M-C ایسوس با محیط معروف خود، روانترین بایوس گرافیکی با پشتیبانی از ماوس است. حال کاربر می‌تواند با افزودن عملکردهای کاربردی سریع به قسمت تنظیمات مورد نظر برسد یا برای قسمتهای پرکاربرد از میانبر استفاده کند. علاوه بر این کاربر می‌تواند درون بایوس یادداشت نوشته و بعدها به آن رجوع کند، تاریخچه تنظیمات انجام داده خود را ببیند یا نام پورتهای SATA را تغییر دهد. همچنین حالت EZ Mode بایوس این مادربرد چون کنترل کامل فنها، تنظیمات پروفایل XMP، اطلاعات SATA و تنظیم سریع ساعت ارتقاء پیدا کرده است.
فناوری ASUS USB 3.0 Boost از قابلیت UASP (پروتکل اتصال SCSI در USB) در ویندوز 8 پشتیبانی می‌کند. با فناوری USB 3.0 Boost سرعت انتقال USB 3.0 که هم اکنون هم نرخ بالایی دارد به طور قابل توجهی تا 170 درصد افزایش پیدا کرده است. نرم‌افزار ایسوس به طور خودکار و بدون دخالت کاربر، انتقال اطلاعات به ابزارهایی که با USB 3.0 سازگار هستند را افزایش می‌دهد.
روی H81M-C یک خروجی صدای 7.1 کاناله قرار دارد که با استفاده از کارت صدای داخلی Realtek ALC887-VD صدایی فراگیر را برای کاربر امکانپذیر می‌سازد. برای ارتباط کابلی مادربرد H81M-C ایسوس یک سوکت LAN گیگابیتی با سرعت و کیفیت بالا روی آن قرار دارد. این سوکت در برابر صاعقه مقاوم است بنابراین ورود جریان بیش از حد مجاز به آن آسیبی نخواهد رساند.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.