پشتیبانی: از 9 صبح تا 9 شب 88927646-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

مادربرد H110M-C ایسوس

موجود
28,500,000 ﷼
تولید کننده : ایسوس Asus
کد محصول : 1101
برگشت به مجموعه: مادربرد
با روش حمل تیپاکس (پس کرایه) ، 0 ﷼
مادربرد H110M-C ایسوس با قابلیت پیشرفته 5X Protection II از بهترین قطعات و برترین طراحی مدار و استاندارد استفاده می‌کند تا دوام ماندگار و حفاظت کامل مادربرد را تضمین کند.
توضیحات

محافظ سخت‌افزاری شبکه LANGuardدر مادربرد H110M-C ایسوس از فناوری اتصال سیگنال و خازنهای ضدتداخل مغناطیسی برای ارتباطات پایدار و توان عملیاتی بهتر استفاده می‌کند. این قطعات ضدالکترومغناطیسه بوده، در برابر نوسان و الکتریسیته ساکن مقاوم بوده و از سیستم در برابر نوسانات احتمالی محافظت می‌کند.
مدار مادربرد H110M-C با رگلاتورهای داخلی ولتاژ طراحی شده است تا از تراشه، درگاههای اتصال و کدکهای صوتی در برابر خسارتهای ناشی از افزایش ناگهانی ولتاژ منابع تغذیه ناپایدار یا نامرغوب محافظت کند. فیوزهای آنبُرد قابل تنظیم H110M-C از خسارتهای جریان زیاد و اتصالی جلوگیری می‌کند. این حفاظت علاوه بر درگاههای ورودی/خروجی شامل DRAM نیز شده و طول عمر سیستم و دستگاههای متصل به آن را افزایش می‌دهد.
مادربرد H110M-C ایسوس از رم DDR4 پشتیبانی کرده و فرکانس حافظه را تا میزان 2133 مگاهرتز افزایش می‌دهد. همین امر باعث می‌شود ظرفیت دو برابر افزایش پیدا کرده، سرعت خواندن و نوشتن آن نیز دو برابر شود و نهاست 20 درصد در مصرف انرژی برق صرفه‌جویی شود.
محافظهای ESD این مادربرد ایسوس قادرند تا KV 10-/+ در برابر تخلیه هوایی و تا 6 KV-/+ در برابر تخلیه تماسی از آن محافظت کند که این امر نهایت طول عمر قطعات را همراه خواهد داشت. همچنین پنلهای ورودی/خروجی پشت دستگاه از فولاد ضدزنگ و مقاوم در برابر خوردگی ساخته و با اکسیدکروم پوشانده شده‌اند تا طول عمری سه برابر (3X) پنلهای عادی داشته باشند.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.