پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 شب 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

مادربرد H110-PLUS ایسوس

فروش رفته
تولید کننده : ایسوس Asus
کد محصول : 1103
برگشت به مجموعه: مادربرد
با روش حمل تحویل حضوری ، 0 ﷼
مادربرد H110-PLUS ایسوس در خود یک لایه حفاظت سخت‌افزار شبکه LANGuard داشته و با استفاده از فناوری اتصال سیگنالها و خازنهای مقاوم در برابر EMI ارتباطی مداوم و عملکردی بهتر را ایجاد می‌کند.
توضیحات

LANGuard ایسوس یک محافظ سخت‌افزاری شبکه در مادربرد H110-PLUS است که از فناوری اتصال سیگنال و خازنهای ضدتداخل مغناطیسی برای ارتباطات پایدار و توان عملیاتی بهتر استفاده می‌کند. همین امر باعث شده مچنین قطعات ضدالکترومغناطیسه و مقاوم در برابر نوسان، مقاومت بیشتری در برابر الکتریسیته ساکن ایجاد کرده و در برابر نوسانات احتمالی از سیستم محافظت کند. محافظ‌های ESD ایسوس می‌تواند تا -/+10 kV در برابر تخلیه هوایی و تا kV 6+/- در برابر تخلیه تماسی از مادربرد محافظت کرده و طول عمر آن را افزایش دهد.
مادربرد H110-PLUS ایسوس دارای طراحی اختصاصی مدار با رگلاتورهای داخلی ولتاژ است. این طراحی از تراشه‌ها، درگاههای اتصال و کدکهای صوتی در برابر خسارتهای ناشی از افزایش ناگهانی ولتاژ منابع تغذیه ناپایدار یا نامرغوب H110-PLUS محافظت می‌کند. همچنین فیوزهای آنبُرد قابل تنظیم از خسارتهای جریان زیاد و اتصالی جلوگیری می‌کند. این حفاظت علاوه بر درگاههای ورودی/خروجی شامل DRAM نیز شده و طول عمر سیستم و دستگاههای متصل به آن را افزایش می‌دهد. درگاههای ورودی و خروجی پشت این مادربرد ایسوس از فولاد ضدزنگ و مقاوم در برابر خوردگی ساخته و با اکسیدکروم پوشانده شده‌اند تا طول عمری سه برابر (3X) پنلهای عادی داشته باشد.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.