پشتیبانی: از 10 صبح تا 7 شب 43000450-021

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

مادربرد GA-P110-D3

فروش رفته
تولید کننده : گیگابایت gigabyte
کد محصول : 301
برگشت به مجموعه: مادربرد
با روش حمل تحویل حضوری ، 0 ﷼
گیگابایت در مادربرد GA-P110-D3 از مواد باکیفیتی استفاده کرده‌ و آن را در رده مادربردهای Ultra Durable بادوام خود طراحی کرده که نشان از طول عمر بالای آن دارد.
توضیحات

مادربرد GA-P110-D3 گیگابایت Gigabyte مجهز به چیپ‌ست H110 اینتل ‌است و در آن می‌توان از پردازنده‌های Core i7، Core i5، Core i3، Pentium و Celeron اینتل قابل نصب بر سوکت Intel LGA 1151استفاده کرد. در این مادربرد دو اسلات DIMM برای نصب حافظه RAM وجود دارد که قابلیت نصب حافظه DDR4تا 32 گیگابایت روی آن وجود دارد. مادربرد GA-P110-D3 گیگابایت یک اسلات PCI Express برای نصب کارت گرافیک دارد و می‌توان کارتهای PCI Express 3 را روی آن نصب کرد. در این مادربرد سه اسلات PCI Express x1 برای افزودن کارتهای توسعه قرار گرفته تا بتوان در آن از کارتهای جانبی مورد نظر کاربر هم استفاده کرد.
در پنل پشتی این مادربرد پورتهای خروجی تصویر HDMI و VGA وجود دارد تا در صورت عدم تمایل کابر نسبت به استفاده از کارتهای گرافیک مجزا، بتواند مانیتور را مستقیم به خروجی‌های تصویر مادربرد وصل کنید. از آنجا که طراحی مادربرد GA-P110-D3 برای سیستمهای اداری و خانگی است در پنل پشتی آن پورتهای سریال و parallel تعبیه شده است. یک عدد سوکت LAN گیگابیتی برای ارتباط کابلی مادربرد به شبکه وجود دارد که از سرعت و کیفیت بالایی برخوردار است. گیگابایت در مادربرد GA-P110-D3 از سیستم بایوس (BIOS) دوگانه استفاده کرده تا در صورت خرابی یکی از بایوسها، دیگری نقش جایگزین را ایفا کند تا در استفاده کاربر از مادربرد وقفه‌ای به وجود نیاید. 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.