فرازسیستم تمامی کالاهای ارائه شده در سایت را از شرکتهای معتبر و واردکنندگان رسمی تهیه می‌کند؛ از این رو به راحتی می‌تواند به مشتریان خود اطمینان دهد کالاهای ارائه شده دارای برچسب معتبر شرکت تولیدکننده یا واردکننده بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن نداشته است. فرازسیستم تا کنون تلاش کرده تمامی کالاهای عرضه‌ای خود را از شرکتهای معتبر تهیه و با گارانتی اصلی به دست مشتری برساند.

مشتریان باید بدانند کشور تولید کننده یا سازنده کالا نشان از اصالت آن نیست بلکه برند تعیین کننده کیفیت آن است. بنابراین اگر کالایی با برند معروف در چین ساخته شده باشد دلیل بر بی‌کیفیت بودن آن کالا نیست بلکه نشان از آن دارد خط تولید کالا در چین برای برند به مراتب ارزانتر خواهد بود. همچنین شرکتهایی که نام آنها در سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان واردکننده قانونی در کشور ثبت شده است دارای گارانتی معتبر بوده و باید به مشتریان خود گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه کند.

از این رو فراز سیستم به اصل بودن تمامی کالاهای عرضه شده در سایت تاکید داشته و در صورت بروز هر ایراد یا اشکال نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مسئولیتی نداشته و بررسی آن را به شرکت گارانتی کننده خواهد سپرد.